מאמרים

logo blue-2smalכאבי ראש ומיגרנות
מיגרנות וכאבי ראש הם תופעה שכיחה למדי הפוגעת באיכות החיים של אנשים ונשים רבים. גם ילדים סובלים מכאבי ראש. טיפול קרניוסקרל נותן מענה במקרים רבים שתרופות וטיפולים אחרים לא עזרו ומשפר את איכות החיים!
             להמשך  המאמר…

logo blue-2smalקרניוסקרל לאם ולילוד לאחר ניתוח קיסרי
כיצד ניתן לעזור בתרפיית קרניוסקרל לקראת הלידה ולאחר הניתוח – לאם ולתינוק כדי להעצים את חווית הלידה, לשיקום והחלמה מהירה של היולדת וכדי לחזק את היווצרות הקשר עם התינוק. להמשך המאמר

logo blue-2smalתאונות וחבלות
בתאונה, עוצמת המכה עלולה לגרום לפגיעה בכל הרקמות והשפעה על כל הגוף.ללא טיפול מתאים, הפגיעה עלולה להופיע גם ימים, חודשים ואף שנים מאוחר יותר ולגרום לפגיעה בבריאות

להמשך  המאמר…

logo blue-2smalקרניוסקרל לתינוקות
מהרגע שנולד בני הצעיר, ממליץ לי חבר לקחת אותו לטיפול קרניוסקרל: "אצלנו כל תינוק ויש כבר שלושה, קודם כל מקבל טפול קרניו סקרל לאחר הלידה – ואז אין בעיות יניקה, בכי או גזים "
להמשך  המאמר…

logo blue-2smalבעלי צרכים מיוחדים
הורים לילדים שקיבלו טיפולי קרניו סקרל מדווחים על רוגע, שקט, ויסות תחושתי ותנועתי טוב יותר, התקדמות בהתפתחות, שיפור בתיקשורת, דיבור, שינה, אוכל ועוד. קרניוסקרל מטפל בהצלחה באנשים שאין אנו יודעים מהי הסיבה או גורם הבעיה ומשפר תפקודים ברבדים השונים.
            להמשך  המאמר..

logo blue-2smalבריא להיות חולה! מהי מחלה ע"פ הקרניוסקרל
גוף בריא הינו בעל יכולת ריפוי ושיקום טבעית, ושומר על איזון עצמי =בריאות הגוף, הרוח והנפש. טיפול קרניוסקרל, מחזיר לאדם את  הקשר לבריאות ומעודד את כוח הריפוי הפנימי.
להמשך  המאמר…

logo blue-2smalטיפים לשינה טובה
לא מצליחים לישון/מתעוררים באמצע הלילה?
בשינה הגוף מתנקה, נח ומתארגן לקראת היום הבא. להלן מספר טיפים מומלצים כדי לקצר את תהליך ההרדמות ולשינה רגועה
            לקריאה.

logo blue-2smalטראומה – הרקמות זוכרות
חולי או פגע בגוף, יכול להופיע בצורה פתאומית, אך לעיתים קרובות זוהי תוצאה של נזק/עומס מצטבר מאירועים בעבר שהגוף והנפש "זוכרים"
להמשך המאמר…. 

Comments are closed.

לילך סבט

שמי לילך סבט, אני עוסקת ברפואה משלימה משנת 1995 בהן עזרתי למטופלים רבים החל מיילודים ועד לקשישים במגוון בעיות. בתשע השנים האחרונות מלמדת ומטפחת דור חדש של מטפלי קרניוסקרל מקצועיים בגישה הביודינאמית בארץ וביפן.

צרו קשר

© כל הזכויות שמורות ללילך סבט 2020 .
נבנה על ידי הדיגיטלית.