לילך סבט לוגו

קורס מקצועי – שאלות נפוצות

 שאלות נפוצות

 

מה כוללים לימודי הקרניוסקרל?

תוכנית הלימודים מבוססת על תוכנית הלימודים של מרכז הקרניו סקרל  הקנדי במתכונת מורחבת ומעמיקה. 

מה ההבדל בין קורס זה לקורסים אחרים?

זהו קורס מעמיק ביותר. הקורס להכשרת מטפלי קרניוסקרל נבנה כך שבסיומו יהיו בידייך מיומנויות טיפוליות ברמה גבוהה ביותר וידע נרחב בתחום.

קורס הכשרת מטפלים בשיטת קרניוסקרל שם דגש על יכולת ההקשבה, ועל מקומו של המטפל בתהליך הריפוי. לצורך כך הקורס כולל תרגול רב – תרגול שהוא חלק אינטגרלי משעות הלימודים. זו הדרך הטובה ביותר שלך לפתח  את אמנות ההקשבה ואת היכולת להעניק טיפול איכותי ולעזור למטופלים לחזק את כוח הריפוי העצמי כדי להבריא.
בקורס נלמדים עקרונות הטיפול כך שתוכל/י לדעת כיצד לטפל ולעזור בכל גיל ובכל בעיה.

הקורס מכשיר מטפלי קרניוסקרל בגישה הביודינמית, שהיא חלק מענף הרפואה ההוליסטית.

האם צריך ידע מוקדם בשביל הקורס?

קורס להכשרת מטפלים בשיטת קרניוסקרל מיועד הן למטפלים מהתחום והן לכל אדם. לדוגמה, בקורס נרכש ידע מקיף על המערכת הקרניוסקרלית אשר בחלקו יהיה מוכר לעוסקים בתחומים אחרים בטיפולים הוליסטיים או באוסטאופתיה. גם תלמידים אשר היו מנוסים בתחומים אלה מצאו כי הקורס העמיק את הידע שהיה להם ואף קיבלו דרכים נוספות להבנת מצב המטופל.

מתי אפשר להתחיל לטפל?

מהשיעור הראשון ניתן יהיה לחוש ולהרגיש את נשימת החיים (את התנועה הקרניוסקרלית) אצל אנשים אחרים. במשך לימודי הקרניוסקרל תוכל/י להתחיל להתאמן על בני משפחה וחברים. לאחר השנה הראשונה והסטאז', עם רכישת ניסיון מספק, תוכל/י להתחיל לטפל בלקוחות אחרים.

מה מקנה התעודה?

תוכנית הלימודים מבוססת על תוכנית הלימודים של דר' אנדראה אקסט, מארגון הקרניוסקרל פולריטי בקנדהCSTPAM.com.

הארגון מוכר ואמון על חברות הביטוח בארץ.

להרשמה לקורסים וסדנאות

האם אפשר לטפל בקרניוסקרל בלבד?
בהחלט כן. תרפיית קרניוסקרל היא תרפיה מקיפה והוליסטית. הן ההקשבה והן הטיפול מחייבים ידע בתחומי גוף-נפש ברבדים שונים הנלמדים במהלך הקורס:
אנטומיה – כולל בעיות מבנה, התפתחות וחבלות שונות
נפש – כולל טיפול בטראומות ובסימפטומים השונים שלהן
הפן האנרגטי, הפונה לבסיס של מהות החיים, כוח הריפוי הפנימי, איזון והרמוניה פנימיים.
כל אלה נלמדים בקורס באופן מעמיק, מתורגלים ומאפשרים לך לטפל במגוון מחלות ובעיות באמצעות תרפיית קריונסקרל בלבד.

טיפול עצמי

בקורס זה, דגש רב על יכולת הטיפול העצמית. כל נושא שנלמד, מתרגל התלמיד על עצמו. שיטת לימוד זו, מחזקת את הרגישות ואת יכולת הטיפול באחר ומאפשרת גם טיפול עצמי לבעיות שונות.
כל התלמידים מספרים על שיפור בבעיות שונות ממחלות ועד כאבים, שיפור בשינה, מרץ, עירנות ועוד בעקבות התרגול העצמי.

הערה: בכל מקום שבו נכתב המונח קרניוסקרל המשמעות דומה למשמעות המונח קרניו סקראל. על ההבדלים בין הגישות השונות תוכלו לקרוא בעמוד המפרט את ההיסטוריה של קרניוסקרל.

מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה נוספת על לימודי קרניוסקרל בשיטה הביודינמית (אנרגטית)

* בסיום הלימודים ועמידה בכל המטלות, תקבל תעודת מטפל מוסמך בקרניוסקרל, של ארגון קרניוסקרל פולריטי בקנדה

שיתוף הכתבה

Comments are closed.

שיטת קרניוסקרל

טיפולים הוליסטיים שמטרתם להעצים את נשימת החיים בגוף כדי לחזור לקו הבריאות. הטיפולים יעילים לטיפול במחלות ובעיות שונות ברובד הפיזי והנפשי.

לקריאה נוספת >>

עקבו אחרינו

כתבות אחרונות:

בלוג

לורם איפסום

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה. כתוב את הכותרת כאן לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

להמשך קריאה »

הדרכת הורים

תקשורת עם הילד מתחילה מהקשב לעצמך כאשר התינוק שלך בוכה ללא הפסק, מתקשה להירדם, רגיש מאוד לרעש ולמגע. ההתנהלות  היומיומית אתו קשה ומתסכלת ומשפיעה לרעה גם על הביטחון בהורות. במפגשים אעזור לך לחזור ולהרגיש את הביטחון בהורות, להכיל את הקושי

להמשך קריאה »

מיגרנות וכאבי ראש

טיפול קרניוסקרל נותן מענה במקרים רבים שתרופות וטיפולים אחרים לא עזרו ומשפר את איכות החיים ! מיגרנות וכאבי ראש הם תופעה שכיחה למדי הפוגעת באיכות החיים של אנשים ונשים רבים. גם ילדים סובלים מכאבי ראש, לפעמים כרוניים. סיבות שונות קיימות

להמשך קריאה »