לילך סבט לוגו

קורס מקצועי – שאלות נפוצות

מה כוללים לימודי הקרניוסקרל?

תוכנית הלימודים מבוססת על תוכנית הלימודים של מרכז הקרניוסקרל הקנדי במתכונת מורחבת ומעמיקה. 

מה ההבדל בין קורס זה לקורסים אחרים?

זהו קורס מעמיק ביותר. הקורס להכשרת מטפלי קרניוסקרל נבנה כך שבסיומו יהיו בידייך מיומנויות טיפוליות ברמה גבוהה ביותר וידע נרחב בתחום.

קורס הכשרת מטפלים בשיטת קרניוסקרל שם דגש על יכולת ההקשבה, ועל מקומו של המטפל בתהליך הריפוי. לצורך כך הקורס כולל תרגול רב – תרגול שהוא חלק אינטגרלי משעות הלימודים. זו הדרך הטובה ביותר שלך לפתח את אמנות ההקשבה ואת היכולת להעניק טיפול איכותי ולעזור למטופלים לחזק את כוח הריפוי העצמי כדי להבריא.
בקורס נלמדים עקרונות הטיפול כך שתוכל/י לדעת כיצד לטפל ולעזור בכל גיל ובכל בעיה.

הקורס מכשיר מטפלי קרניוסקרל בגישה הביודינמית, שהיא חלק מענף הרפואה ההוליסטית.

האם צריך ידע מוקדם בשביל הקורס?

קורס להכשרת מטפלים בשיטת קרניוסקרל מיועד הן למטפלים מהתחום והן לכל אדם. לדוגמה, בקורס נרכש ידע מקיף על המערכת הקרניוסקרלית אשר בחלקו יהיה מוכר לעוסקים בתחומים אחרים בטיפולים הוליסטיים או באוסטאופתיה. גם תלמידים אשר היו מנוסים בתחומים אלה מצאו כי הקורס העמיק את הידע שהיה להם ואף קיבלו דרכים נוספות להבנת מצב המטופל.

מתי אפשר להתחיל לטפל?

מהשיעור הראשון ניתן יהיה לחוש ולהרגיש את נשימת החיים (את התנועה הקרניוסקרלית) אצל אנשים אחרים. במשך לימודי הקרניוסקרל תוכל/י להתחיל להתאמן על בני משפחה וחברים. לאחר השנה הראשונה והסטאז', עם רכישת ניסיון מספק, תוכל/י להתחיל לטפל בלקוחות אחרים.

מה מקנה התעודה?

תוכנית הלימודים מבוססת על תוכנית הלימודים של דר' אנדראה אקסט, מארגון הקרניוסקרל פולריטי בקנדה CSTPAM.com.

הארגון מוכר ואמון על חברות הביטוח בארץ.

להרשמה לקורסים וסדנאות

האם אפשר לטפל בקרניוסקרל בלבד?
בהחלט כן. תרפיית קרניוסקרל היא תרפיה מקיפה והוליסטית. הן ההקשבה והן הטיפול מחייבים ידע בתחומי גוף-נפש ברבדים שונים הנלמדים במהלך הקורס:
אנטומיה – כולל בעיות מבנה, התפתחות וחבלות שונות
נפש – כולל טיפול בטראומות ובסימפטומים השונים שלהן
הפן האנרגטי, הפונה לבסיס של מהות החיים, כוח הריפוי הפנימי, איזון והרמוניה פנימיים.
כל אלה נלמדים בקורס באופן מעמיק, מתורגלים ומאפשרים לך לטפל במגוון מחלות ובעיות באמצעות תרפיית קרניוסקרל ככלי טיפולי יחיד.

טיפול עצמי

בקורס זה, דגש רב על יכולת הטיפול העצמית. כל נושא שנלמד, מתרגל התלמיד על עצמו. שיטת לימוד זו, מחזקת את הרגישות ואת יכולת הטיפול באחר ומאפשרת גם טיפול עצמי לבעיות שונות.
כל התלמידים מספרים על שיפור בבעיות שונות ממחלות ועד כאבים, שיפור בשינה, מרץ, עירנות ועוד בעקבות התרגול העצמי.

הערה: בכל מקום שבו נכתב המונח קרניוסקרל המשמעות דומה למשמעות המונח קרניו סקראל. על ההבדלים בין הגישות השונות תוכלו לקרוא בעמוד המפרט את ההיסטוריה של קרניוסקרל.

מוזמנים לפנות אלי בכל שאלה נוספת על לימודי קרניוסקרל בשיטה הביודינמית (אנרגטית)

* בסיום הלימודים ועמידה בכל המטלות, תקבל תעודת מטפל מוסמך בקרניוסקרל, של ארגון קרניוסקרל פולריטי בקנדה

שיתוף הכתבה

Comments are closed.

שיטת קרניוסקרל

טיפולים הוליסטיים שמטרתם להעצים את נשימת החיים בגוף כדי לחזור לקו הבריאות. הטיפולים יעילים לטיפול במחלות ובעיות שונות ברובד הפיזי והנפשי.

לקריאה נוספת >>

עקבו אחרינו

כתבות אחרונות:

על הבריאות

הבריאות אינה אובדת    Health Is Never Lost תרגום מתוך מאמר של ג'ם ג'לוס בריאות הינה מצב קבוע. זהו ביטוי לכוח אוניברסאלי הפועל בכל אחד מאתנו. בריאות אינה אובדת או חולה. ברוב המקרים אנו רואים כמה קל למטפל להתמקד בבעיה, קיבעון,

להמשך קריאה »

גלים ומקצבים – The Tide

  המקצב הקרניאלי      CRI – Cranio Rhythmic Impulse המקצב הקרניאלי כשמו, מיוחד לתנועה של נוזל המוח והשדרה ולתגובת הרקמות לתנועה. זהו תפקוד פיזיולוגי בתוך הגוף. תנועה זו הינה האופן בו מגיב הגוף הפיזי לנשימת החיים. ה- CRI מתבטא ביחס לציר המרכזי

להמשך קריאה »

הטבע ההולגרפי של הגל

הגל עשוי להתבטא בדרכים שונות, בהתאם לרובד או למימד שתקלוט אותו. פרנקלין סילס, מורה אוסטיאופת לקרניוסקרל באנגליה, תאר את המערכת הקרניוסקרלית כהולוגרפית. כל הרבדים של הגל והמימדים של התפקוד כרוכים אחד בשני. כל אחד יופיע בזמן שונה, בהתאם לטבע הבעיה

להמשך קריאה »