לילך סבט לוגו

אודות

שמי לילך סבט, אני עוסקת ברפואה משלימה משנת 1995. במהלך השנים עזרתי למטופלים רבים החל מיילודים ועד לקשישים במגוון בעיות. משנת 2005  מלמדת ומטפחת דור חדש של מטפלי קרניוסקרל מקצועיים בגישה הביודינאמית בארץ וביפן.

עוד לפני שהגעתי לרפואה המשלימה, תמיד שאפתי לשלמות. כל תחום מקצוע או תחביב שעסקתי בו למדתי לעומק, חיפשתי את המקור, ניסיתי להבין באמת ולהתנסות בעצמי ללא קיצורי דרך (כראוי לבת מזל בתולה). כך נוסף על קורסים שונים בארץ וקריאת ספרות מגוונת נסעתי ליפן, ללמוד ציור יפני, לאנגליה כדי להתמחות בעיצוב עוגות. להודו, כדי להבין את המשמעויות השונות של עיסוי התינוקות באופן מסורתי.

וכך גם בקרניוסקרל אותו למדתי בגישות שונות: התחלתי עם קורס של אפלדגר, עברתי ללמוד עם דר' א.אקסט עם הגישה הביודינאמית בקרניוסקרל, למדתי אוסטיאופתיה עם מורים שונים, SE, והשקעתי שעות בלימוד עצמי. שילוב הגישות הביא להעמקה בהבנת הרבדים השונים של הקרניוסקרל המצטרפים יחדיו לטיפול בעל כוח ריפוי עוצמתי.

הקרניוסקרל הינו עבורי דרך חיים, הרבה מעבר לכלי ריפוי ותלמידים רבים מספרים על פתיחת עולם, חיזוק אישי וחיזוק כוחות הטיפול שלהם ואני כל הזמן בודקת כיצד ניתן לפתח את הכלים שבו דרך לימוד במישורים שונים.

לילך סבט

במהלך השנים האחרונות פיתחתי ושכללתי את הקורס להכשרת מטפלי קרניוסקרל מקצועיים. זהו קורס מעמיק ומקיף הנותן לך כלי עבודה ותורם להתפתחות האישית.
לקריאת עדויות של בוגרי הקורס לחץ כאן

מיצוי ועיבוד מיטב הידע שצברתי ב 23 שנים של לימוד ועבודה מרוכז כיום לקורס בן שנה להכשרת מטפלים. בקורס זה אני משתפת את התלמידים בכל הכלים והטכניקות בהם אני משתמשת כדי להפוך אותם למטפלים ברמה הגבוהה ביותר

כמטפלת אני רואה כיצד הטיפול עוזר כמטה קסם לתינוקות רבים, לילדים ולמבוגרים בבעיות רבות ושונות. ככל שמגיעים אלי יותר אנשים, כך אני רואה עד אני כך גדלה ההבנה עד כמה כל אחד שונה וייחודי ועד כמה שיטת קרניוסקרל מצליחה להגיע למקור הבעיה, לענות על מגוון נרחב של בעיות ולעזור לאדם לחזור לבריאות.

החזון שלי להקים דור של מטפלי קרניוסקרל מקצועיים המטפלים ברמה גבוהה ובכל הרבדים והרמות ומגישים עזרה לכלל האוכלוסיה מלידה ועד גיל הזהב.

כיום כחלק מקידום הקרניוסקרל בארץ, פועלת להכרתו ע"י המוסדות השונים. מטרתי היא שכל יילוד יקבל טיפול קרניוסקרל לאחר הלידה להתחלה טובה של החיים, בטיפת חלב יחד עם מעקב ההתפתחות ולצד רופאי המשפחה ולאורך החייםבכל גיל ובעיה ברובד הפיזי והנפשי

מזמינה אותך להצטרף לחוג המטפלים בקרניוסקרל כדי למקסם את יכולת הריפוי שלך!!

להמלצות בוגרים                    המלצות מטופלים                   לימודים