לילך סבט לוגו

אנדראה אקסט


דר' אנדראה אקסט מרכז קרניוסקרל פולריטי קנדה

עבורי, אנדראה היא אישה מיוחדת ומורה מדהימה.
לאחר שסיימה את הדוקטורט בכימיה, גילתה שברצונה לעבוד עם אנשים ובמיוחד מהספקטרום האוטיסטי ולא עם מבחנות וחומרים…
למדה ועדיין לומדת מתוך מטרה לעזור לאנושות בתחומים הרבים החל מקונבנציונאליים ככימיה, פסיכולוגיה ופילוסופיה והמשך בריפוי בעזרת שיטות שונות מהרפואה המשלימה.
עבדה כמרצה באוניברסיטת וורשה ובמקומות נוספים.
בכל מקום בו חייתה עבדה, הרבתה להתנדב עם אוכלוסיה מוגבלת כשיתוק מוחין, עיוורים, אוטיסטים ועוד.

במהלך עבודתה במוסד לעיוורים, משכו את ליבה מספר אוטיסטים בכישוריהם המיוחדים כדוגמת היכולת שלהם לשיר שלם שלא הכירו קודם משמיעה אחת בלבד יחד עם חוסר היכולת לדבר כלל.

היא חשה שברצונה להכיר ילדים ואנשים אלו ולעזור להם.
בתחילה, חשבה שתוכל להיעזר בידע בכימיה אותו רכשה, אך גילתה שאין בו די.ככל שלמדה יותר על אוטיזם מהספרות ומהקשר איתם, נתגבשה בה ההכרה שברצונה להחליף מקצוע על מנת לעבוד עם אוטיסטים ולעזור להם. כך, התחילה את לימודי הפסיכולוגיה. משסיימה, ראתה שגם זה אינו מספיק.

לפני כ- 34 שנה, נחשפה לטכניקות הרפלקסולוגיה וטיפול במשחק וראתה את התוצאות אליהן ניתן להגיע. היא חשה שדרכן נוצר קשר העין המשמעותי הראשון!
הבנה זו, דרבנה אותו ללמוד ולהעמיק עימו בתחום הרפואה המשלימה וכך עשתה.
בטיפולים היא שילבה את כל הידע שרכשה מהתחומים השונים. כשהבינה, שמשהו חסר, לא היססה והמשיכה את לימודיה, כשהיא מחפשת עוד שיטות ומורים שיוכלו להרחיב את ידיעותיה
כך הגיעה אל ד"ר אווה רייך, ולמדה ממנה את הביואנרגיה עדינה, ואף שילבה בעבודה עימם, את טיפולי הקרניוסקרל והפולריטי. נכון לימים אילו אנדראה שומרת על קשר עם ממשיך דרכה של ד"ר אווה רייך, דיק אוברלי.

אנדראה למדה את תרפיית קרניו סקרל בתחילה אצל ג'ון אפלדג'ר ואח"כ אצל פרנקלין סילס, כאשר הגישה הביודינאמית אותה הוא מלמד התאימה לה יותר. לאחר מכן עזרה כאסיסטנטית לשניהם בקורסים שונים של טכניקת קרניו סקראל. את תרפיית "ארגז החול" היונגיאנית למדה מד"ר דורה קלף, מייסדת השיטה ועם אלן סיגל לימדה קורסים של טכניקת הפולריטי באוסטרליה.

לכל אורך הדרך, ניסתה למצוא הקשרים והקבלות בין בטיפולי האנרגטיים וממצאים מדעיים, חיזוק מערכות פיזיולוגיות לצד תשומת לב לפן הנפשי והארנגטי של ליקויים ומחלות שונות, על מנת למצוא דרכי טיפול יעילות וטובות יותר עבור מטופליה.

לאורך השנים, הרצתה רבות בפני רופאים מתחום בריאות הגוף והנפש ופרסמה מאמרים בירחונים מדעיים. לימדה קרניוסקרל, פולריטי וביואנרגיה עדינה באוסטרליה, שוויץ, צרפת, גרמניה, ישראל, הונגריה, ארה"ב, קנדה ופולין.

את התוכנית הייחודית שלה בנתה מתוך ניסיונה בתחומים שונים ובגישות השונות של קרניוסקרל.

כמורה, אנדראה מביאה את גישתה האישית בכל תחום ובטכניקות השונות שחלקן למדה ואת חלקו פיתחה בעצמה ובדקה את יעילותן לאורך השנים. העבודה והלימודים איתה מרתקים, בזכות אישיותה המיוחדת, אהבתה לבני אדם וכן בזכות ההתפתחות והלמידה המתמדת שלה כאדם וכמורה

לאתר של דר אקסט

שיתוף הכתבה

השאר תגובה

שיטת קרניוסקרל

טיפולים הוליסטיים שמטרתם להעצים את נשימת החיים בגוף כדי לחזור לקו הבריאות. הטיפולים יעילים לטיפול במחלות ובעיות שונות ברובד הפיזי והנפשי.

לקריאה נוספת >>

עקבו אחרינו

כתבות אחרונות:

ללמוד קרניוסקרל מהבית

 מפגשים בזום להכרת הקרניוסקרל בעזרת תרגול מודרך ולימוד תאורטי כחלק מהבסיס להכנה לטיפול. ניתן להצטרף לשעורים אלו בלבד. שלושת השעורים יוקדשו להכרות עם הקרניוסקרל יחד עם תרגול עצמי:– חישת התנודה ברמה הפיזית והאנרגטית– עקרונות הטיפול בקרניוסקרל בשילוב הבנת מושגים בטראומה–

להמשך קריאה »

התפתחות אישית מודעת

התפתחות אישית מודעת היא הדרך להתחבר לכוחות שלךלחזק מודעות לכוחות הפנימיים, להתחבר לאינטואיציה ולהרמוניה בין הגוף לנפש למי הטיפול מתאים? לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים:בין אם זה להיפטר מכאב או מחשבות טורדניות,מתח או זיכרונות שמפריעים ובין אם יש בך

להמשך קריאה »

מיכל נתן מורה ליוגה

למדתי להקשיב בדרך חדשה, לשמוע את סיפורי החיים כפי שהם רשומים בגוף ובאנרגיית החיים. התחזקתי באמונה בכוחו של השקט, בעוצמת הנוכחות ובהבנה שהם טובים מאלף רעשים. חוויתי את כוחו של מגע עדין קשוב ומכיל לשנות באמת. לאורך כל הדרך לימדת

להמשך קריאה »