לילך סבט לוגו

צעד שישי: מהו הסוד של מטפל טוב?

מהו הסוד של מטפל טוב?

מטפל טוב, יודע כיצד לשמור על עצמו.
כדי שטיפול  יצליח יש קודם כל לדאוג למטפל, ולאיזון הפנימי שלו
אם  אתם  באמת  רוצים  להצליח – עליכם  לעזור ולדאוג קודם  כל  לעצמכם!  בקורס השנתי  תקבלו דרכים  כיצד לטפל בעצמכם ולשמור על איזון  לאורך כל היום.

אחד הדברים שתמיד שואלים אותי הוא למה כדאי לבוא ללמוד קרניוסקרל. הרי יש מגוון רב של תחומים ואת הקרניוסקרל אף אחד לא מכיר. אנשים בקושי מצליחים לבטא את השם.
אז מה בעצם יצא לי מהלימודים האלה?

נוסף על לימוד המקצוע, קורס הקרניוסקרל הוא הזדמנות מצוינת לרכוש את היכולת לטפל בעצמך

למה הכוונה?
כאשר למדתי את הקרניוסקרל, חיפשתי כל הזמן על מי להתאמן. גיליתי שאני זמינה לעצמי כל היום(כמעט) ובדקתי על עצמי כל טכניקה שלמדתי או קראתי. הבדיקה הביאה אותי לחידוד החישה והתחושות שלי, למדתי כיצד לטפל בכאבים שלי ובבעיות שונות. כתוצאה מהטיפולים העצמיים, הקלתי על כאבי ראש, וכאבי המחזור. עזרתי לעצמי להתאושש בקלות מחבלות שונות וחל שיפור רב במצבי הבריאותי. נעשיתי יותר מודעת לצרכים האישיים ולרצונות שלי, התחלתי לעשות בחיי שינויים שהתקשיתי לעשות לפני כן.
עם הזמן, כאשר התחלתי ללמד, הבנתי שכאשר האדם יכול לטפל בעצמו, יש לו יכולת לעזור לעצמו ולשפר את מצבו הבריאותי. בנוסף, הוא מחזק את יכולתו הטיפולית.

קורס הקרניוסקרל השנתי, הוא הזדמנות מצוינת לקבל כלים כדי לעזור לעצמך, לא רק לאחרים
מטפל טוב, יודע כיצד לשמור על עצמו.
כדי שטיפול קרניוסקרל יצליח יש קודם כל לדאוג למטפל, ולאיזון הפנימי שלו
במהלך הקורס נלמדות טכניקות שונות לאיזון והרגעה עצמית שיאפשרו לך לטפל בעצמך

בטיפול עצמי: לומדים לחוש על עצמנו את הפעימה הקרניוסקרלית. לומדים לשים לב למצב העוררות במערכת העצבים האוטונומית ולאזן אותה בטכניקות שונות.

למה זה כ"כ מיוחד?
מכירים את סימפטום "הסנדלר הולך יחף"? מכירים את הרופא שמעשן? או המעסה שסובל מ
כאבי הגב?
ברוב מקצועות הרפואה המשלימה התלמידים לומדים לטפל באחרים, לא בעצמם. נכון, יתכן שהגענו לעבודת מטפלים ברפואה משלימה בעקבות מצבנו הבריאותי אבל גם חיפשנו משהו אחר. משהו שונה, משהו שיעזור. אבל באמת יעזור. יגיע אל הסיבה ולא רק יטפל בסימפטום. ב"משהו" הזה, תזכו כבונוס בלימודי הקורס השנתי בקרניוסקרל.

למה זה חשוב?
כדי שתוכלו להגיע לאיזון עצמי, לאורך כל היום: עבודה, נהיגה, מערכות יחסים במשפחה..
כדי שתוכלו לעצמאות. כעזרה ראשונה עצמית ובטיפול בבעיות כרוניות. החל משחרור מכאב, שיפור השינה ועד זיהוי והפחתת מתח נפשי. תקבלו כלים לעבוד עם הבעיות האקוטיות והכרוניות שלכם
לאורך זמן, תמיד תגלו שיפור ביחס לעצמכם, בתשומת הלב וביכולות השונות

מתי אפשר להשתמש בקרניוסקרל?
תמיד.
לאורך היום, בלילה. בזמן העבודה ובזמן הפנאי בחיים האישיים, בזמן הטיפול, ובכלל כאורח חיים וגישה של מודעות גבוהה יותר

מהעדויות של תלמידות:
"היום יש בי את היכולת לטייל בגופי פנימה, לבדוק, לתקן, לחזק ולהבריא.
החיים נראים טוב יותר גם עם היכולת לטפל בדברים קטנים כמו להעביר כאב גרון, לשחרר התכווצות שרירים, למנוע עייפות בעיניים בזמן נהיגה ואפילו לישר קמטים בפנים ובצוואר. " (יעל מלמד)

"בטיפולים שאני עושה לעצמי חזרה תחושה ושליטה לאזור בלשון שנעלמה לאחר ניתוח לפני שנים בו נפגע חלק מעצבוב הלשון.  עוצמת כאבי הראש ירדה, ובחדשים האחרונים כבר אין התפתחות לכאב חזק שסבלתי ממנו שנים." (חווה שאול)

"כיום הידע עוזר להגיע לריכוז מדיטטיבי ועבודה אנרגטית. הקרניוסקרל הינו חלק מהחיים" (ליסה שץ)

רוצה לעזור גם לעצמך ובכך לשפר את ההנאה ואת תוצאות הטיפול?
הרשם כאן למפגש  בו  נלמד את האיבחון ונעמיק ביכולות  הטיפוליות  של  הקרניוסקרל

 

שיתוף הכתבה

השאר תגובה

שיטת קרניוסקרל

טיפולים הוליסטיים שמטרתם להעצים את נשימת החיים בגוף כדי לחזור לקו הבריאות. הטיפולים יעילים לטיפול במחלות ובעיות שונות ברובד הפיזי והנפשי.

לקריאה נוספת >>

עקבו אחרינו

כתבות אחרונות:

ללמוד קרניוסקרל מהבית

 מפגשים בזום להכרת הקרניוסקרל בעזרת תרגול מודרך ולימוד תאורטי כחלק מהבסיס להכנה לטיפול. ניתן להצטרף לשעורים אלו בלבד. שלושת השעורים יוקדשו להכרות עם הקרניוסקרל יחד עם תרגול עצמי:– חישת התנודה ברמה הפיזית והאנרגטית– עקרונות הטיפול בקרניוסקרל בשילוב הבנת מושגים בטראומה–

להמשך קריאה »

התפתחות אישית מודעת

התפתחות אישית מודעת היא הדרך להתחבר לכוחות שלךלחזק מודעות לכוחות הפנימיים, להתחבר לאינטואיציה ולהרמוניה בין הגוף לנפש למי הטיפול מתאים? לכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים:בין אם זה להיפטר מכאב או מחשבות טורדניות,מתח או זיכרונות שמפריעים ובין אם יש בך

להמשך קריאה »

מיכל נתן מורה ליוגה

למדתי להקשיב בדרך חדשה, לשמוע את סיפורי החיים כפי שהם רשומים בגוף ובאנרגיית החיים. התחזקתי באמונה בכוחו של השקט, בעוצמת הנוכחות ובהבנה שהם טובים מאלף רעשים. חוויתי את כוחו של מגע עדין קשוב ומכיל לשנות באמת. לאורך כל הדרך לימדת

להמשך קריאה »