לילך סבט לוגו

לקחת ללב

במהלך החדשים האחרונים, פונים הרבה אנשים לטיפולים בגלל מתח, חשש וחוסר וודאות שמשפיעים על איכות השינה, מערכת העיכול, סבלנות, מערכות יחסים ובכלל על התפקוד כולו. 

יותר ויותר אנשים וגם רופאים מודעים יותר לעובדה שהמתח עקב המצב הכלכלי והמדיני מחליש את מערכת החיסון הפיזי והנפשי ומחפשים איך להתחזק ולחזק את מערכת החיסון.

הדך שאני מציעה כאן להתחזק היא ללמוד איך לחזק את עצמך, איך לשמור ולהקל על עצמך גם כשהמצב לא כל כך נוח.

הדרך היא ללמוד להעריך כל דבר המוכר כ"מובן מאליו" ועוזרת לתת משקל ונוכחות לטוב הקיים בסביבתך הקרובה:

מה כדאי לעשות?
איך לקחת ללב את הדברים הטובים:

מידי יום לערוך רשימה של דברים טובים קטנים, אותם ארועים "פשוטים ויומיומיים" שקרו במהלך היום ולרוב לא ניתן להם תשומת לב: הקפה הטעים, שיר מרגש, רוח נעימה שהגיעה וגם – גל ירוק ברמזורים בדרך, או חיוך של אדם ברחוב.

רשימת הדברים הקטנים הטובים תעזור לך ללמוד "לקחת ללב" את הטוב, והמשמח לתת להם יותר מקום, משמעות וקיום.

היזכרות בארועים ודברים טובים תאפשר ללב שהתמלא במתח ובקושי, לקבל שלווה, נועם ורוגע ולהתחזק

לקריאה נוספת טיפים לשינה טובה

שיתוף הכתבה

השאר תגובה

שיטת קרניוסקרל

טיפולים הוליסטיים שמטרתם להעצים את נשימת החיים בגוף כדי לחזור לקו הבריאות. הטיפולים יעילים לטיפול במחלות ובעיות שונות ברובד הפיזי והנפשי.

לקריאה נוספת >>

עקבו אחרינו

כתבות אחרונות:

מיכל נתן מורה ליוגה

למדתי להקשיב בדרך חדשה, לשמוע את סיפורי החיים כפי שהם רשומים בגוף ובאנרגיית החיים. התחזקתי באמונה בכוחו של השקט, בעוצמת הנוכחות ובהבנה שהם טובים מאלף רעשים. חוויתי את כוחו של מגע עדין קשוב ומכיל לשנות באמת. לאורך כל הדרך לימדת

להמשך קריאה »

רותי שנן – קוסמטיקה טבעית והילינג

מזה יותר משלוש שנים אני מטופלת בשיטת הקרניוסקרל.  שיטה אשר תמכה בי לקראת ניתוח גב מורכב וגם לאחריו, השיקום שלי היה מאוד מהיר וטוב הודות לטיפול הקרניוסקרל כמטפלת בקוסמטיקה טבעית בשילוב הילינג, גבר בי הסקרנות והרצון להבין וללמוד את תורת

להמשך קריאה »