תאונת דרכים, נפילה מהאופניים, או סתם קפיצה לא נכונה. לפעמים הכאב מופיע מייד ולפעמים הוא מגיע מאוחר יותר, ממשיך ולא מרפה.

מה קרה בגוף?

בכל תאונה (תאונת דרכים, חבלה, נפילה), תיתכן פגיעה בכל הרקמות הרכות שטחיות ועמוקות – מתיחה או דחיסה חזקה שתשפיע על הגמישות, על חילוף החמרים ותגרום לכאב ובעיות נוספות.
אחת התאונות הנפוצות היא תאונת דרכים בה הצוואר מוטל במהירות לכיוונים שונים. פגיעה הנקראת "צליפת שוט" (whiplash).
התנועה החזקה בה נזרק הצוואר- גרמה למתיחה ודחיסה מהירות של הרקמות ומשפיעה לא רק על אזור הצוואר והראש- אלא לאורך כל חוט השדרה ובכל הגוף.
לרוב תתבטא הפגיעה באופן מיידי ככאבים והגבלה בתנועה בצוואר. אך לעיתים יופיעו חלק מהכאבים זמן מה אחרי המקרה ולא תמיד נוכל לקשור בינהם.

למעשה בנפילות וחבלות, עוצמת המכה עשויה לגרום לפגיעה בכל הרקמות ולהשפיע על התפקוד בכל אזור בגוף. ללא טיפול מתאים, הפגיעה עלולה להופיע גם ימים, חודשים ואף שנים מאוחר יותר ולגרום לפגיעה בבריאות ובאיכות החיים!

סימפטומים שונים שעלולים להופיע מאוחר יותר:
כאבים באזורים נוספים, כאבי ראש, כאבי צוואר, כאבי גב, וסחרחורות, בחילות, תשישות, חולשה, אבדן זיכרון, חרדות, הפרעות בשינה, דיכאון ועוד.לא כל כאב חייב להיות חריף, מספיק שיפריע להתנהלות הרגילה ולאורך זמן, אם ננסה להתעלם, המצב עשוי להחמיר.

לפגיעות מתאונה (דרכים, חבלה, נפילה) ניתן לעזור בטיפול קרניוסקרל

קרניוסקרל הינו טיפול עדין ביותר!
אנשים רבים מגיעים לטיפול לאחר תאונה והתוצאות המהירות מפתיעות כל פעם מחדש.

אדם לאחר תאונה או חבלה יהיה רגיש מאד פיזית ונפשית. בטיפול קרניוסקרל, נחוש את איכות התנודה והופעתה בכל אזור בגוף. במגע העדין, נעזור לגוף לשחרר את האזורים והרקמות שנפגעו, להקל על הכאבים הקיימים ולמנוע החרפה והופעת תסמינים נוספים בעתיד.
מומלץ לקבל מספר טיפולים קרוב ככל האפשר למועד התאונה. ניתן לעזור גם זמן ארוך לאחר הארוע

 

  פריון, הריון ולידה    פגים    ילדים ותינוקות    בעלי צרכים מיוחדים     טראומה 

חזרה לעמוד טיפולים

תגובות

תגובות